Kiedy człowiek jest zdrowy, pełen sił witalnych, może prawdziwie cieszyć się darem życia. O zdrowiu powinniśmy myśleć w sposób holistyczny. Poziom sił, energii, jasny umysł, równowaga emocjonalna, kondycja, odporność na choroby zakaźne, umiejętność obrony przed nowotworami i chorobami układu krążenia - to czynniki, które składają się na nasze zdrowie. To one wpływają spowolnienie procesu starzenia i długość życia.

Kilka lat temu były trendy, które propagowały zdrowy styl życia. Zdrowy styl życia nie jest już jedynie modą. To styl życia na miarę naszych czasów.

Świadomość własnego ciała, znajomość jego potrzeb, wiedza na temat zdrowego odżywiania i ćwiczeń, które wspomagają nasze ciało w prawidłowym rozwoju - to norma. Każdy z nas dziś zdaje sobie z tego sprawę.

To co możesz zrobić dla siebie i dla bliskich, to jest powrót do swoich korzeni... Twoim zadaniem jest zadbać o swoje zdrowie, wprowadzić profilaktykę. Korzystaj i wspomagaj się tym, co oferuje natura...

Dlatego powstała Miejska Łąka  - miejsce nasycone pozytywną energią, to przestrzeń, w której na pewno się odnajdziesz!

Co oferuje zielarnia?

- zioła (sypane, w fiksie),

- suplementy diety

- nalewki ziołowe,

- produkty pszczele,

- maści,

- oleje,

- kawy

- herbaty,

- akcesoria do przyrządzania ziół (porcelana, sitka, zaparzacze, czajniczki). 

 

W asortymencie znajdą się również preparaty, kosmetyki naturalne oraz olejki eteryczne wykorzystywane w leczeniu przewlekłych chorób dermatologicznych. 

 

Serdecznie zapraszamy do Zielarni stacjonarnie - Lublin ul. Jana Pawła II 23.

W jednym miejscu oferujemy miłą i przyjazną atmosferę, rzetelną wiedzę, doświadczenie, produkt wysokiej jakości oraz atrakcyjne ceny.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (sklep@zielarniamiejska.pl, tel. 530 530 455)

Sięgaj więc po to, co najcenniejsze - po zdrowie z natury.....

Twoja Zielarnia pełna zdrowia - Miejska Łąka